טקס החופה הוא רגע השיא של כל חתונה. זה הזמן שבו מתחייבים החתן והכלה זה כלפי זה באהבה ונאמנות לנצח ומבטאים את האהבה שלהם זה כלפי זו במילים מרגשות, החלפת נדרים, הקראת כתובה וענידת טבעות זה על אצבעה של זו. הרבה דברים קשורים לטקס המתקיים על החופה - צריך לבחור את הרב, את הטבעות, צריך להחליט מי יעמוד תחת החופה ליד החתן והכלה וכמובן - אילו שירים ילוו את כניסת החתן והכלה אל מתחת לחופה ואיזה שיר ילווה אותם עם ירידתם ממנה כזוג נשוי.

כל זוג צעיר רוצה שהכניסה אל מתחת לחופה תהיה מיוחדת, מרגשת וגם תעלה את רמת המתח וההתרגשות בקרב האורחים ובני המשפחות. לשם כך כדאי לבחור במוזיקה מיוחדת שאינה נשמעת בדרך כלל באירועים או לפחות לדאוג ששירותי המוזיקה שבחתונה יהיו ייחודיים וישדרגו את ההנאה של האורחים כולם. טקס החופה מהווה את הרגעים שכל האורחים ממתינים להם בקוצר רוח ולאחר מכן מתפרצות החוצה שמחה והתרגשות ברחבת הריקודים בברכות כלפי החתן, הכלה וההורים שלהם.

שירי כניסה לחופה ומוזיקה לחתונה

חברת ממבו קברט מציעה שירותי מוזיקה ייחודיים לחתונות ואירועים. מלבד המוזיקה, שכמובן תהיה מתאומת עם החתן והכלה ועם סגנון השירים שהם אוהבים ומבקשים להשמיע בחתונה שלהם, מספקת החברה שירותים של להקת רקדניות קברט העשויות לשדרג כל אירוע וכל חתונה. אפשר לצפות ברקדניות הרוקדות על הבמה ואפשר להצטרף אליהן בריקודים ולנסות לחקות את תנועותיהן המרשימות. כל אירוע וכל חתונה יהיו שמחים ומשודרגים בהרבה עם נוכחות של רקדניות קברט על רחבת הריקודים.

שירי הכניסה לחופה יכולים להיות קשורים לסגנון המוזיקה שתנוגן ברחבת הריקודים ויכולים להיות שמחים, קצביים ומקפיצים על מנת שהאורחים ישמחו אף הם ולא תורגש ירידת מתח או אדרנלין בכל חלל האולם שבו מתקיימת החתונה. כאשר בוחרים את שירי הכניסה לחתונה באופן נבון ומושכל כמובן שיש להם תפקיד חשוב בריגוש האורחים כולם.