אירוע חברה הוא אירוע המאורגן לכבוד העובדים ומושקעים מאמצים רבים בהצלחת האירוע. מנהלי החברה רוצים שהעובדים ייהנו, ירגישו מגובשים ומוערכים ויגיע לעבודה ביום המחרת עם חיוך על הפנים ועם תחושה שיש מי שרואה אותם ומוקיר את פועלם. על מנת לעשות כל מה שאפשר ולתרום להצלחת האירוע חושבים מארגני האירוע על רעיונות ואטרקציות שיהפכו את האירוע למיוחד, שמח ובלתי נשכח - כמו למשל הזמנת להקת מוזיקה המתמחה בסוג מסוים של מוזיקה וריקודים - קברט!

ריקוד הקברט מוכר מאד אך אינו נפוץ בארץ. אין מקומות בילוי שבהם ניתן לצפות במופע קברט ועל מנת ליהנות ממופע מושקע ומוצלח של סוג ריקוד זה אין ברירה אלא לטוס לחוץ לארץ, אל מועדוני הקברט המוכרים של פאריז וצרפת. כיום אפשר ליהנות גם משתתפות באירוע חברה וגם מצפייה ואפילו מריקוד פעיל בצוותא עם רקדני קברט מוכשרים ומקצועיים. להקת ממבו קברט היא התשובה המושלמת לאירוע חברה, להקה המספקת גם שירותי מוזיקה וגם רקדני קברט - בדיוק כפי שרקדני קברט צריכים להיות!

אין ספק שמדובר ברעיון לא פחות מגאוני. המוזיקה המלווה את ריקוד הקברט סוחפת, קצבית ושמחה ואי אפשר להישאר אדישים אליה. כאשר למוזיקה מתלווה להקה של רקדנים מוכשרים, מנוסים וכאלה שיש להם כריזמה רבה לסחוף אחריהם את קהל המשתתפים באירוע - הרי שאי אפשר יהיה לעזוב את רחבת הריקודים וכל העובדים ייהנו לקחת חלק בהרקדה הייחודית. זה הייחוד שמציעה חברה ממבו קברט המציעה את הקונספט הייחודי של להקת קברט לאירועים.

כאשר האירוע מוצלח ושמח אין ספק שהוא ייחרט בזיכרון של העובדים והמשתתפים וימשיכו לדבר עליו גם זמן רב לאחר שיסתיים. העובדים ירגישו שמשקיעים בהם ורמת היעילות של העבודה שלהם תעלה. אין ספק שכל הצדדים ייהנו מכך - גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. אירוע חברה הוא אירוע שלא מומלץ להקל ראש בארגון שלו על מנת לזכות בשיתוף פעולה לטווח ארוך.