להקה לקבלת פנים

קבלת הפנים באירוע היא שלב חשוב מאד שאין להקל בו ראש וחשוב מאד לחשוב ולתכנן אותו היטב. מדובר בכניסתם של האורחים אל האולם או גן האירועים וזהו הרגע שבו נוצר הרושם הראשוני שלהם אודות העיצוב של המקום ואפילו אומדן של הצלחת האירוע. זו הסיבה שכדאי מאד לוודא שקבלת הפנים תהיה מזמינה, נעימה ואפילו משמחת וכבר בשלב הזה יבינו האורחים איזה סוג של אירוע מצפה להם. כך למשל להקה של מוזיקה ורקדנים יכולה להיות רעיון מצוין לשלב קבלת הפנים.

כאשר את האורחים מקבלים רקדנים מקצועיים הלבושים בתלבושות מושקעות ומרהיבות - אי אפשר להישאר אדישים אליהם וכבר בכניסה מתחיל הדחף לרקוד, לשמוח ולקחת חלק בשמחה הצפויה בתוך האולם פנימה. הרקדנים עצמם - מלבד היותם רקדנים מקצועיים ניחנים גם ביכולת וכשרון לסחוף אחריהם את הקהל והמוזמנים וחיש מהר מגיע מצב שבו אי אפשר לסרב להזמנת הרקדנים להצטרף אליהם על רחבת הריקודים. ההשקעה בקבלת הפנים נותנת את תמורתה במהלך האירוע, גם אם בשלב מאוחר יותר.

עד לפני לא מעט שנים היה נפוץ ללוות את כניסת האורחים אל אזור קבלת הפנים במוזיקת רקע שקטה, מונוטונית ונעימה. כיום מחלחלת ההבנה שזהו שלב חשוב ואפילו קריטי באירוע וחשוב כבר בו להשקיע במוזיקה קצבית ושמחה יותר וכך לתרום להגברת מצב הרוח של המוזמנים מיד עם הגעתם אל האירוע. להקת קברט עשויה להיות רעיון מצוין לשם כך, הן בשל הבגדים שמושכים תשומת לב והן בזכות המוזיקה הסוחפת והמקפיצה שאי אפשר שלא להתחיל להתנועע לצליליה.

חברת ממבו קברט מספקת שירותי מוזיקה לכל סוגי האירועים כמו גם להקת רקדנים ו/או רקדניות המנוסים בריקוד הקברט. מכיוון שריקוד זה אינו כה נפוץ בארץ הרי שמדובר באטרקציה ייחודית שלא תישכח במהירה ואפילו תיחרט בזיכרונם של המוזמנים. הם ייזכרו איך כבר בקבלת הפנים המתינו להם רקדנים שמחים לבושים בתלבושות מענייניות וסחפו אותם אחריהם כבר בתחילת האירוע.