כל מי שמארגן אירוע פרטי רוצה שהאירוע שלו יהיה בלתי נשכח, מוצלח וכזה שידברו עליו במשך זמן רב - גם לאחר שהאירוע כבר הסתיים. כל אחד רוצה שהאירוע שלו ישמש מודל לחיקוי לאנשים אחרים שמארגנים אירועים ושהאירוע שלו ישאיר חותם חיובי ומזכרת נעימה בקרב כל מי שהיה נוכח והוזמן לקחת חלק. כל אירוע יכול להפוך להיות מיוחד במינו, במידה ומשקיעים משחבה וזמן בהפקה שלו ובבחירת ספקי השירותים הטובים והמיוחדים ביותר הקיימים בתחומים שונים של ארגון האירועים.

כאשר מדברים על אירועים פרטיים הכוונה היא לאירועים שאינם עסקיים או המוניים. אירוע פרטי מאורגן על ידי אדם פרטי כאשר אותו אדם מעוניין לציין אירוע חשוב, נקודת ציון במעגל החיים המשפחתי או לחגוג שמחה כלשהי. כל סיבה יכולה להיות תירוץ לקיום אירוע פרטי משמח ואם כבר מארגנים אירוע - כמובן שעושים זאת על הצד הטוב ביותר, מנסים לארגן את האירוע כך שיהיה הכי מוצלח, משמח ומהנה שאפשר.

הזמנה של להקת מוזיקה וריקודים לאירוע פרטי היא הדבר הלם ביותר כיום בתחום של ארגון אירועים. מדובר באפשרות שהייתה תמיד קיימת אך לא הייתה מקובלת או נפוצה. מדובר באטרקציה מיוחדת ומעניינת במיוחד, בעיקר אם מדובר בלהקה המציעה שירותי מוזיקה ייחודים או סוגי ריקוד שלא נראים רבות בתחום האירועים הפרטיים. להקה כמו ממבו קברט עשויה להיות אטרקציה מיוחדת במינה מפני שריקוד הקברט אינו נמנה על סוגי הריקוד המוכרים והנפוצים בארץ אך אין ספק שהוא מתאים במיוחד לאירועים משמחים.

קוד הקברט מיד מזכיר את מופעי הריקוד של צרפת ובירתה פאריז, את השמלות המרהיבות ואת היסחפות הקהל אחר הריקוד הקצבי. אין ספק שסוג כזה של ריקוד מתאים במיוחד לאירועים פרטיים, שם חשוב מאד שהקהל יהיה מרותק לרקדנים וללהקה והאורחים ירגישו שהם רוצים להצטרף לריקודים ולרקוד לצלילי המוזיקה הסוחפת.