מארגנים אירוע? מוזמנים להכיר אותנו, חברת ממבו קברט. אנו מספקים שירותי מוזיקה והרקדה לאירועים שונים ומופעים המבוססים על ריקוד הקברט. הריקוד ידוע במוזיקה השמחה המלווה אותו ואף אורח לא ימשיך לשבת בשומעו את המוזיקה הסוחפת ואת הרקדנים השמחים. לאחר ניסיון רב באירועים שונים אנו יכולים להבטיח לכם שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח, אירוע שידברו עליו ללא הרף ואירוע שבו האורחים לא ירצו לעזוב את רחבת הריקודים.

מה אנו מציעים? להקת רקדנים ורקדניות (על מספר הרקדנים נחליט ביחד אתכם) לבושים בבגדי קברט מסורתיים, מרהיבים ומושקעים, אשר ילהיבו את האורחים בריקוד המקפיץ והסוחף. בנוסף יציעו הרקדנים סוגים שונים של ריקודים המתאימים לרחבת הריקודים, להרקדת הקהל או לריקודי זוגות. לא משנה מה אתם חוגגים או איזה אירוע אתם מציינים - להקת הרקדנים שלנו משדרגת כל אירוע! אפשר להצטרף לתנועותיהם של הרקדנים ואפשר ליהנות ממופע של ריקוד קברט מרהיב ביופיו.

ממבו קברט - למה דווקא אנחנו?

הלהיט החדש שלנו משתלט על התחום של הפקת אירועים בארץ! כיום כבר לא צריך להזמין גם שירותי תקליטן, גם רקדנים שינעימו את הערב וגם רקדנים המשלבים סוג מיוחד של ריקוד! אנחנו בחברת ממבו קברט מציעים את כל השירותים האלה תחת קורת גג אחת - גם שירותי מוזיקה המתאימים לכל אירוע ויהיו מתואמים אתכם הלקוחות וגם רקדנים המשלבים את ריקוד הקברט - מה שלא ניתן לראות כלל כיום בארץ בתחום של אירועים משמחים.

אנחנו, כמוכם, רוצים שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ומהנה ולשם כך נעשה כל שביכולתנו. גם הרקדנים שלנו מסורים, מיומנים ואדיבים, מצליחים להבין את החל הרוח של הקהל ויודעים איזה שיר או איזה ריקוד מתאימים בכל רגע ורגע באירוע ומזהים בדיוק מי מהאורחים יכול לסייע בהעלאת מצב הרוח והמורל על רחבת הריקודים. אם אתם מעוניינים להפיק אירוע שהאורחים לא ירצו ללכת ממנו הביתה - הרקדנים של חברת ממבו קברט הם בדיוק מה שדרוש לכם.